Case Study Day

Case Study Day

Pracownia Otwarta LuCreate zaprasza na Case Study Day, 1-sze wydarzenie w cyklu „Pro Kreacje – profesjonalnie o projektowaniu”!

Przed nami 3 prezentacje typu case study. Każdą z nich przeprowadzi inny projektant i wspólnie z przedstawicielem firmy, dla której pracował, opowie o przeprowadzonym przez siebie procesie projektowym.

Zdradzimy jak najwięcej szczegółów  „kuchni” projektowania. Pokażemy, jak połączyć cele klienta z ambicjami projektanta. Opowiemy o trudnościach, komunikacji z klientem, błędach, deadlinach i wdrożeniach, wzlotach i upadkach. Prześledzimy proces od koncepcji po finalny produkt.

Zapraszamy każdego, kto ma ochotę zobaczyć, jak w branży kreatywnej wygląda proces projektowania "od kuchni".

Moderator - Michał Ćwiek – Dyrektor Kreatywny LuCreate, właściciel Michał Ćwiek - studio kreatywne

PROGRAM:

Prezentacja #1 – 30 minut
Michal Martynowski (Motyw) - opowie o rebrandingu marki Łask - spółdzielni mleczarskiej o stuletniej tradycji, ośmioosobowej radzie nadzorczej i trzyosobowym zarządzie.

Prezentacja #2 – 30 minut
▶ Piotr Tomaszewski (CG Core) – specjalista w dziedzinie 3D opowie o jednym z najbardziej zaskakujących zleceń w swojej karierze. Gdzie jest design w przemyśle pogrzebowym i jak sprostać wymaganiom najbardziej wymagającego klienta, czyli innego projektanta? Tego nie usłyszycie/zobaczycie nigdzie indziej!

Prezentacja #3 – 30 minut
Paweł Waga (Studio Kreatywne So•Me) – „Jak ominęliśmy przekonania lubelskiego klienta, znaleźliśmy ludzi na odludziu, niedostępność zamieniliśmy w popularność a mimo tego o mały włos nie zerwano z nami kontraktu”. Czy wciąż warto inwestować w treści? Jeśli tak to jakie? Na przykładzie restauracji Kuchnia Otwarta.

WSTĘP BEZPŁATNY
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc - obowiązują wcześniejsze zapisy - tiny.pl/tjxlq

LOKALIZACJA
Pracownia Otwarta LuCreate, Krakowskie Przedmieście 53 (1. piętro).

ORGANIZACJA
Pracownia Otwarta LuCreate
LuCreate

PARTNERZY

Elmax Oświetlenie i Elektrotechnika
Fabryka Reklam Lublin

Projekt zrealizowany dzięki wsparciu:
Miasto Lublin - Lublin - Miasto Kultury - Lublin700 / Od Unii do Unii

Pozostałe co-robimy