10 edition Meeting Of Styles in Lublin

10 edition Meeting Of Styles in Lublin

10 edition Meeting Of Styles in Lublin

Wiemy że wiele osób czeka na informacje na temat tegorocznej edycji MOS. Pytacie czy w tym roku odbędzie się impreza i w jakiej formie. Musieliśmy mieć pewność, więc trochę czekaliśmy z odpowiedzią. Dziś już możemy przekazać Wam dobre wieści! W dniach 1-2 sierpnia, po raz 10. w Lublinie, odbędzie się MOS Polska! Wszystko odbywa się zgodnie z planem, ale w całkowicie zmienionej formie.

Obecna sytuacja pandemiczna zmusza nas do wprowadzenia pewnych ograniczeń. W związku z tym, w tegorocznej edycji wezmą udział tylko krajowi writerzy. Dodatkowo, ze względów bezpieczeństwa ograniczyliśmy liczbę uczestników MOS Polska do 30-50 osób, które dostaną od nas indywidualne zaproszenia. Liczymy na Waszą wyrozumiałość, choć jednocześnie rozumiemy, że część z Was nie będzie zadowolona z tej decyzji.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że część ograniczeń zostaje zniesiona, a w tym powracają loty samolotów. Staramy się być odpowiedzialni i zachować odpowiednie standardy bezpieczeństwa. Nie ulegamy panice, ale chcemy zapewnić Wam świetną atmosferę i skupić się wyłącznie na dzieleniu się pasją, naszym zaangażowaniem i pozytywną energią.

Wiemy, że nie brakuje osób, które chciałyby pokazać swoje prace na jubileuszowej edycji MOS. Bardzo to doceniamy i szanujemy. Mamy więc coś extra! Planujemy wystawę kolekcjonerskich oraz customowych kenów stworzonych przez przeróżnych writerów. Prace będzie można oglądać w Lublinie!

Wystawa zrealizowana zostanie dzięki zajawce i uprzejmości Dean i SoeOne. To ich kolekcję zobaczymy którą zberają już około 20 lat.

Wystawa odbędzie się:

1 sierpnia 2020, godzina 20:00

Pracownia Otwarta LuCreate
Krakowskie Przedmieście 53 (1.piętro).

 

Dzięki za współpracę:

https://www.instagram.com/soe__one

https://www.instagram.com/deanone_limitededition/

Projekt Wystawy zrealizowany dzięki wsparciu:

Miasto Lublin - Lublin - Miasto Kultury

Dziękujemy także Sponsorom:

Galeria Koloru

SKENDE

IKEA

Cydr Lubelski

Tag Colors

Flugger 

Fabryka Reklamy

Pozostałe co-robimy