OBROŃ SWÓJ PROJEKT

OBROŃ SWÓJ PROJEKT

Pracownia Otwarta LuCreate zaprasza na wydarzenie ONLINE "Obroń swój projekt! - czyli tajniki skutecznej prezentacji"

 

Dostałeś zlecenie, przeanalizowałeś temat i po kilku godzinach/dniach/miesiącach pracy masz wreszcie koncepcję, którą już niedługo pokażesz po raz pierwszy klientowi. Jesteś bardzo zadowolony ze swojego dzieła i oczywiście oczekujesz pełnej euforii. Prawda jest taka, że w realu wygląda to często zupełnie inaczej. Bo oprócz samej koncepcji, kluczowe jest to, jak ją zaprezentujesz, jak o niej opowiesz, a czasami, jak wręcz o nią zawalczysz. Bez względu na to czy projektujesz logo, stronę www, wnętrze biurowca, set ilustracji czy kampanię social media – musisz umieć obronić swój projekt.

 

O tym, jak to zrobić, dowiesz się od Michała Ćwieka – właściciela studia kreatywnego, wiceprezesa Fundacji LuCreate i wykładowcy grafiki projektowej na ISP UMCS.

 

Michał Ćwiek - od ośmiu lat prowadzi własne studio kreatywne. Od 5ciu lat współtworzy Fundację Rozwoju Designu LuCreate. Od dwóch lat wykłada na ISP UMCS. Na swoim koncie ma zlecenia dla takich klientów jak IKEA, Cydr Lubelski, Pol-Skone, Miasto Lublin czy Kabaret Moralnego Niepokoju. Specjalizuje się w tworzeniu identyfikacji wizualnych firm oraz projektach opakowań.

 

Wydarzenie będzie transmitowane od 18:00 na fanpage'u Pracowni Otwartej LuCreate - https://www.facebook.com/pracownia.lucreate

Rezerwuj czas, widzimy się we wtorek! 

 

Projekt zrealizowany dzięki wsparciu:

Miasto Lublin - Lublin - Miasto Kultury - Lublin700 / Od Unii do Unii 

Pozostałe co-robimy