Światło i kadr

Światło i kadr

Pracownia Otwarta LuCreate zaprasza na wydarzenie ONLINE "Światło i kadr - tajniki dobrych zdjęć", z cyklu "Pro Kreacje - profesjonalnie o projektowaniu".

 

Żyjemy w czasach, w których dokumentowanie chwil za pomocą aparatu stało się nieodłącznym towarzyszem na każdym kroku. Obecnie fotografia jest dostępna na wyciągnięcie ręki. Ale pamiętajmy, że między amatorskim i profesjonalnym fotografowaniem istnieje spora różnica. Ta obszerna dziedzina kryje wiele tajemnic, często są to lata nauki i przede wszystkim praktyki.

 

Organizujemy warsztaty fotograficzne. Niezależnie od tego, czy posiadasz doświadczenie, czy dopiero myślisz o rozwoju w tej dziedzinie, z całą pewnością są dla Ciebie.

 

Począwszy od kadru i tego, co go tworzy, omówimy poszczególne składowe, tak abyśmy robiąc zdjęcie, umieli zapanować nad tym, co się na nim dzieje, a efekt końcowy był jak najbardziej świadomy. Zajmiemy się:

- światłem

- kompozycją

- głębią ostrości

 

Prowadzący: Artur Mulak

“Chciałem być architektem. Zostałem fotografem. Na studiach wpadł mi w ręce aparat, no i… zaczęło się.”

Z wykształcenia historyk sztuki, porzucił korporację i handel, aby szukać siebie w fotografii. Fotografuje głównie ludzi i ich emocje. Od sesji wizerunkowych i biznesowych, przez sesje reklamowe, po sesje ślubne, rodzinne i sensualne. Dostał wyróżnienie w konkursie Fotoerotica organizowanym przez Playboya.

 

Wydarzenie ma charakter wprowadzenia, organizowane jest dla wszystkich miłośników fotografii, niezależnie od wieku czy marki posiadanego aparatu.

CZĘŚĆ TEORETYCZNA - OTWARTA:

o 12 na fanpage'u Pracownia Otwarta LuCreate - https://www.facebook.com/pracownia.lucreate

 

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA - ZAMKNIĘTA:

po zakończonym livie -> na platformie Zoom, ograniczona liczba miejsc [10], obowiązują zapisy: https://forms.gle/sQZAwy86rgkFugZ98

 

Rezerwuj czas, widzimy się w sobotę!

_________________________________________

Projekt zrealizowany dzięki wsparciu:

Miasto Lublin - Lublin - Miasto Kultury - Lublin700 / Od Unii do Unii

Pozostałe co-robimy