Fotografowie Was znienawidzą

Fotografowie Was znienawidzą

Będąc marką osobistą, albo małą firmą, dobrze jest, gdy dajesz o sobie znać w mediach społecznościowych. Te wymagają systematycznego dopływu autentycznych i jakościowych treści. Jeśli obok heroicznej pracy na swój sukces masz trochę czasu aby przeznaczyć go na uwiecznianie swojego portfolio za pomocą smartfona, albo po prostu nie masz ochoty wydawać dużych budżetów na fotografa - te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Będziemy pracować warsztatowo w sześcioosobowej grupie. Zabierz ze sobą to, co tworzysz, co sprzedajesz, z czego żyjesz i smartfona. Razem wygenerujemy pomysły na pokazywanie tego, co robisz i zrobimy dobre zdjęcia.

Warsztaty są przeznaczone dla laików, nie będą wartościowe dla zaawansowanych fotografów.

Program spotkania:

1. Poznajmy się.
2. Podstawy fotografii w pigułce.
3. Pomysły na sesje i planowanie sesji.
4. Sesja zdjęciowa w praktyce.
5. Postprodukcja zdjęć.
6. Publikowanie w mediach osobistych (www, sociale)

W formularzu napisz czym się zajmujesz, co zabierzesz na warsztaty aby sfotografować, link do tego co robisz na IG, FB lub WWW, twoja widza o fotografii od 1 do 5, gdzie 1 - nie mam pojęcia jak to robić 5 - ludzie mówią, że robię ładne zdjęcia.


Zajęcia poprowadzi fotograf reklamowy Paweł Waga, właściciel Some Studio, nauczyciel fotografii reklamowej na wydziale artystycznym UMCS, pasjonat psychologii sprzedaży i komunikacji społecznościowej.

LOKALIZACJA
Pracownia Otwarta LuCreate,
Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 53, I PIĘTRO
____________
ORGANIZACJA
Pracownia Otwarta LuCreate
LuCreate
____________
PARTNERZY
Reall
____________
Projekt zrealizowany dzięki wsparciu:
Miasto Lublin | Lublin - Miasto Kultury | Lublin700 / Od Unii do Unii

Pozostałe co-robimy