Case Study Day #3 ONLINE

Case Study Day #3 ONLINE

Pracownia Otwarta LuCreate zaprasza na wydarzenie ONLINE - Case Study Day #3 - kolejne w cyklu „Pro Kreacje – profesjonalnie o projektowaniu”!
Przed nami 3 prezentacje typu case study. Każdą z nich zaprezentuje inny projektant i opowie o przeprowadzonym przez siebie procesie projektowym.

PROGRAM:
Prezentacja #1 – 30 minut
  Michał Dmitruk
Prezentacja #2 – 30 minut
  Michał Ćwiek | MOCNO studio
Prezentacja #3 – 30 minut
  Radek Nowakowski | NEED Studio

Michał Dmitruk
“Rewitalizacja skweru przy ul. Sowińskiego 4 w Lublinie”
Aut: arch. Natalia Przesmycka, arch. Michał Dmitruk
Oddanie do użytku: 2016 r.
Nowy skwer przy ul. Sowińskiego nie jest realizacją wielką i majestatyczną.  Skweru prawie nawet nie widać z sąsiednich ulic. Jednak wartością projektu jest aktywny udział lokalnej społeczności a także środowisk akademickich (wykładowców i studentów kierunku Architektura), co po kilkunastu miesiącach wytężonej pracy zaowocowało realizacją zupełnie nowej przestrzeni publicznej, służącej okolicznym mieszkańcom. Wartością projektu jest sposób dochodzenia do celu i o tym, zdaniem autorów warto jest opowiedzieć.
 
Michał Dmitruk - architekt i nauczyciel akademicki na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej. Od 2015 roku członek Lubelskiej Okręgowej Izby Architektów. Lubelak. Zawodowo zainteresowany architekturą i urbanistyką lubelskich osiedli z okresu PRL.

Michał Ćwiek
Opowie o procesie rebrandingu prawie 30-letniej marki As Babuni (producent makaronów) oraz o tym na jak wiele trudności zespół projektowy musiał pokonać, żeby całkowicie zmienić opakowania marki. O trudnych rozmowach, bielszej bieli, ciężkich zmianach, zaskakujących decyzjach i współpracy z klientem kochającym swój produkt. O tym gdzie tkwią największe wyzwania projektowe i dlaczego najczęściej zupełnie nie tam, gdzie się spodziewacie.

Radek Nowakowski
Przedstawi proces powstania CHRUPASÓW – nowej marki przekąsek. Od namingu, przez identyfikację wizualną, aż po finalną linię opakowań. Skąd taka nazwa, dlaczego wypraska jest super i dlaczego liniatura musi się zgadzać? Od idei po druk, od smaku po ekspozycję na półce. Wszystko to w półgodzinnej pigułce od Radka.


Moderatorem wydarzenia jest pomysłodawca projektu - Michał Ćwiek – projektant, wiceprezes LuCreate.
____________
16.12 godzina 19:00
Fanpage Pracownia Otwarta LuCreate
https://www.facebook.com/pracownia.lucreate

____________
ORGANIZACJA
Pracownia Otwarta LuCreate
LuCreate
Lublin Toastmasters
Skillers Toastmasters
____________
PARTNERZY
Reall
____________
Projekt zrealizowany dzięki wsparciu:
Miasto Lublin | Lublin - Miasto Kultury | Lublin700 / Od Unii do Unii

Projekt zrealizowany dzięki wsparciu:
Miasto Lublin - Lublin - Miasto Kultury - Lublin700 / Od Unii do Unii

Pozostałe co-robimy